Mogome Mirino Per farti trovare

Avrasya Acil Tıp Kongresi

related results about 49.

acilci.net 5. Avrasya Acil Tıp Kongresinde

acilci.net bilgilendirme. Değerli acilci.net takipçileri, önümüzdeki hafta kalabalık bir ekiple 5. Avrasya Acil Tıp (#eacem2016) kongresinde olacağız.
https://www.acilci.net/acilci-net-5-avrasya-acil-tip-kongresinde

6. Avrasya Acil Tıp Kongresi & 14. …

Sizleri 6. Avrasya Acil Tıp Kongresi ile birlikte düzenlenecek olan 14. Türkiye Acil Tıp Kongresi’ne davet etmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Bildiğiniz üzere, artık gelenekleşen ve her iki yılda bir gerçekleştirdiğimiz Avrasya Acil Tıp Kongresi, Asya ve Avrupa’daki acil tıpçıları bir araya getirmeyi hedeflemektedir.
http://eacem2018.org

5. Avrasya Acil Tıp Kongresi | #DSN - …

Davet. Değerli Meslektaşlarımız, Ülkemizin ilk acil tıp uzmanlık derneği olan Türkiye Acil Tıp Derneği’nin, 10-13 Kasım 2016 tarihleri arasında Titanic Deluxe Otel ve Kongre Merkezi, Belek, Antalya’da gerçekleştireceği 5.
http://doktorlarsitesi.net/2016/09/26/5-avrasya-acil-tip-kongresi

14. Türkiye Acil Tıp Kongresi − Kongre …

Avrasya Acil Tıp Kongresi ile birlikte düzenlenecek olan 14. Türkiye Acil Tıp Kongresi’ne davet etmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Bildiğiniz üzere, artık gelenekleşen ve her iki yılda bir gerçekleştirdiğimiz Avrasya Acil Tıp Kongresi, Asya ve Avrupa’daki acil tıpçıları bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Bu güzel ...
https://www.kongreuzmani.com/14-turkiye-acil-tip-kongresi.html

EACEM 2018 (6. Avrasya Acil Tıp

Değerli Meslektaşlarım, Sizleri 6. Avrasya Acil Tıp Kongresi ile birlikte düzenlenecek olan 14. Türkiye Acil Tıp Kongresi’ne davet etmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum.
http://doktorlarsitesi.net/...6-avrasya-acil-tip-kongresi...acil-tip-kongresi

6. Avrasya Acil Tıp Kongresi & 14. …

Değerli Meslektaşlarım, Sizleri 6. Avrasya Acil Tıp Kongresi ile birlikte düzenlenecek olan 14. Türkiye Acil Tıp Kongresi’ne davet etmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum.
https://www.medikalakademi.com.tr/kongre/6-avrasya-acil-tip...

ACEM 2017 | 13.Türkiye Acil Tıp

Türkiye Acil Tıp Kongresi’ne davet etmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Bildiğiniz üzere Asya Acil Tıp Kongresi, bölgede Asya Acil Tıp Derneği tarafından düzenlenen en önemli organizasyondur. 22 - 25 Kasım 2017 tarihlerinde Regnum Carya Belek - Antalya’da sizlerle bir araya gelecek olmanın heyecanı içerisindeyiz.
http://acem2017.org/tr

5. Avrasya Acil Tıp Kongresi ve 12. …

5. Avrasya Acil Tıp Kongresi ve 12.Türkiye Acil Tıp Kongresi DAVET Değerli Meslektaşlarımız, Ülkemizin ilk acil tıp uzmanlık derneği olan Türkiye Acil Tıp Derneği’nin, 10-13 Kasım 2016 tarihleri arasında Titanic Deluxe Otel ve Kongre Merkezi, Belek, Antalya’da gerçekleştireceği 5.
https://www.medikalakademi.com.tr/kongre/5-avrasya-acil-tip...

TATD, 4. AVRASYA ACİL TIP kongresi

Türkiye Acil Tıp Derneği, 4. Avrasya Acil Tıp Kongresini 12-16 Kasım tarihlerinde Antalya' da düzenleyecektir. İlginiz için teşkkür ederiz.
http://www.tatd.org.tr/haber/tatd-4-avrasya-acil-tip-kongresi-kasim...

ACEM 2017 | 13.Türkiye Acil Tıp

Bildiğiniz üzere Asya Acil Tıp Kongresi, bölgede Asya Acil Tıp Derneği tarafından düzenlenen en önemli organizasyondur. 22 - 25 Kasım 2017 tarihlerinde Regnum Carya Belek - Antalya’da sizlerle bir araya gelecek olmanın heyecanı içerisindeyiz.
http://acem2017.org/tr/?page=davet