Mogome Mirino Per farti trovare

memurların izin hakları

related results about 9.

Devlet Memurlarının İzin Hakları - tid.gov.tr

Konu ile ilgili olarak 657 sayılı Yasa’nın 23 üncü maddesinde, “Devlet memurları, bu kanunda gösterilen süre ve şartlarla izin haklarına sahiptirler.” denilerek, memurların izin haklarının olduğu belirtilmiştir.
http://www.tid.gov.tr/Makaleler/MDONME.DOC

Memurların yıllık izin hakları ne kadar? …

Memurların yıllık izin hakları ne kadar? Yıllık izin süresine yol izni eklenir mi? Yıllık izin süresince maaşlarda kesinti olur mu?
https://www.cevapla.tv/video/memurlarin-yillik-izin-haklari-ne...

Vergi Portalı – Memurların Yıllık İzinleri …

Memurların Yıllık İzinleri Kaç Gün? 2018. Memurların izin hakları kaç gündür ve bu haklar ile ilgili herhangi bir değişim meydana geldi mi? bu yıl için güncellenen bilgileri ile memurların yıllık izinleri kaç gün? 2018 sorusunun cevabını verebiliriz.
http://www.vergiportal.com/memurlarin-yillik-izinleri-kac-gun-2018

Memurların 2018 Yılı Tüm İzin Hakları

Memurların izin hakları ve kullanımı bakımında kimi zaman yanlışlıklar içerisine düşülmektedir. Bunun önüne geçebilmek için memurların izninin neler olduğunun ve hangi durumlarda kullanılabileceği açıklanmaya çalışılmalıdır.
https://www.isilanlarikariyer.com/memurlarin-2018-yili-tum-izin...

Memurların Ücretli İzin Hakları - …

Memurların Ücretli İzin Hakları 657 Sayılı DMK Devlet Memurları Kanunu 'na tabi olarak çalışanların 1 içerisinde maaşlarından kesilmeyecek olan izin süreleri.
https://www.isilanlarikariyer.com/memurlarin-ucretli-izin-haklari...

Tek tabloda, son değişiklikleriyle, …

22 righe · 10/04/2017 · Son yıllarda yapılan düzenlemeler sonucunda devlet memurlarına yeni izin hakları getirildi. Peki devlet memurlarının kaç tür izin
https://www.memurlar.net/haber/659001/tek-tabloda-son...

Son Değişiklikleriyle,Memurların izin

Son yıllarda yapılan düzenlemeler sonucunda devlet memurlarına yeni izin hakları getirildi. Peki devlet memurlarının kaç tür izin hakkı var ve bunları kimler kullanabilir ?
http://www.dinibulten.com/diyanet/son-degisiklikleriylememurlarin-izin...

Yıllık izinlerle ilgili memurların bilmesi …

22/03/2013 · Bu dosyamızda memurların yıllık izin kullanımında karşılaştıkları sorunları detaylarıyla ve örneklerle açıklamaya çalışacağız.
https://www.memurlar.net/haber/352489/yillik-izinlerle-ilgili...

2016 Memur İzin Hakları - …

Kamuda çalışan tüm Devlet Memurlarının 10 gün mazeret izni bulunmaktadır. Bu izni vermeye memurun amiri yetkilidir. 1 Yıldan 10 yıla kadar olan çalışma süresi olan memurların 20 gün, 10 yıldan fazla olan hizmet süresi olan memurların 30 gün yıllık izin hakkı bulunmaktadır.
http://www.kamuhabermerkezi.com › MEVZUAT