Mogome Mirino Per farti trovare

nde Teknik Direktörlük Koltuğuna Yeniden Ümit Özat

related results about 46.

Cavcav ve Özat'ın istifası için imza …

Cavcav ve Özat'ın istifası için imza kampanyası başlatıldı Yaşadığı teknik direktör kriziyle gündeme gelen Gençlerbirliği’nde ekim ayında istifa eden Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Murat Cavcav ve Teknik Direktör Ümit Özat’ın istifası için imza kampanyası başlattı.
http://www.tgrthaber.com.tr › SPOR

Ümit Özat geldi, ortalık karıştı! - Futbol …

23/11/2017 · Ümit Özat geldi, ortalık karıştı! Yaşadığı teknik direktör kriziyle gündeme gelen Gençlerbirliği’nde ekim ayında istifa eden Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Murat Cavcav ve Teknik Direktör Ümit Özat’ın istifası için imza kampanyası başlattı.
http://www.milliyet.com.tr/umit-ozat-geldi-ortalik-karisti...

Gençlerbirliği'nin Yeni Hocası Mesut …

Gençlerbirliği'nde Ümit Özat dönemi sona erdi. Ankara ekibi Özat'tan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Mesut Bakkal'ı getirdi. Ümit Özat ile yollarını ayıran kırmızı-siyahlı yönetim, tecrübeli teknik adamla Mesut Bakkal ile 1 yıllık anlaşma sağladı.
http://www.neoldu.com › Spor

Gençlerbirliği'nde Cavcav ve Özat'a …

23/11/2017 · Yaşadığı teknik direktör kriziyle gündeme gelen Gençlerbirliği’nde ekim ayında istifa eden Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Murat Cavcav ve Teknik Direktör Ümit Özat’ın istifası için imza kampanyası başlattı
https://www.cnnturk.com/spor/futbol/genclerbirliginde-cavcav-ve...

Ümit Özat Geldi, Ortalık Karıştı - Son …

Yaşadığı teknik direktör kriziyle gündeme gelen Gençlerbirliği’nde ekim ayında istifa eden Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Murat Cavcav ve Teknik Direktör Ümit Özat’ın istifası için imza kampanyası başlattı.
http://www.sondakika.com › Spor

Ümit Özat Geldi, Ortalık Karıştı! - …

23/11/2017 · Ümit Özat Geldi, Ortalık Karıştı! Yaşadığı teknik direktör kriziyle gündeme gelen Gençlerbirliği’nde ekim ayında istifa eden Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Murat Cavcav ve Teknik Direktör Ümit Özat’ın istifası için imza kampanyası başlattı.
https://www.haberler.com/umit-ozat-geldi-ortalik-karisti-10270724...

Murat Cavcav ve Ümit Özat’ın istifası …

23/11/2017 · Yaşadığı teknik direktör kriziyle gündeme gelen Gençlerbirliği’nde ekim ayında istifa eden Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Murat Cavcav ve Teknik Direktör Ümit Özat’ın istifası için imza kampanyası başlattı.
https://www.mynet.com/murat-cavcav-ve-umit-ozatin-istifasi-icin...

Gençlerbirliği'nde Ümit Özat dönemi - …

07/11/2016 · Gençlerbirliği son haftalarda kötü sonuçlar alınmasının ardından İbrahim Üzülmez ile olan sözleşmeyi karşılıklı olarak feshetmiş, Üzülmez'den boşalan teknik direktörlük koltuğuna Ümit Özat geçecek.
https://www.mynet.com/genclerbirliginde-umit-ozat-donemi-102937-myspor

Gençlerbirliği’nde isyan! İstifa için imza …

23/11/2017 · Gençlerbirliği’nde isyan! İstifa için imza topladılar Yaşadığı teknik direktör kriziyle gündeme gelen Gençlerbirliği’nde ekim ayında istifa eden Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Murat Cavcav ve Teknik Direktör Ümit Özat’ın istifası için …
http://spor.internethaber.com › Futbol › Süper Lig › Gençlerbirliği

Ümit Özat Yeniden Gençlerbirliği'nde - …

20/11/2017 · Gençlerbirliği, teknik direktörlük için bir kez daha Ümit Özat ile anlaştı. Gençlerbirliği'nde bugün yapılan toplantı sonrası Teknik Direktör Ümit Özat ile anlaşmaya varıldı.
https://www.haberler.com/umit-ozat-yeniden-genclerbirligi-nde...