Mogome Mirino Per farti trovare

pas 19 vitesh ndahet nga bashkëshortja Sonia

related results about 39.

Pas 19 vitesh, Del Piero ndahet nga bashkëshortja - Syri ...

Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero, dhe bashkëshortja e tij, Sonia Amoruso, raportohet se janë ndarë pas 19 vitesh martesë. Lajmi u publikua nga TgCom ...
https://www.syri.net/sport/169468/pas-19-vitesh-del-piero-ndahet...

Alex Del Piero, pas 19 vitesh ndahet nga bashkëshortja ...

Një krizë e thelle e shkaktuar nga keqkuptime të vazhdueshme duket se ka qenë shkaku i fundit të dashurisë mes Alessandro Del Piero dhe Sonia Amoruso. Cifti nuk ...
http://www.balkanweb.com/site/alex-del-piero-pas-19-vitesh-ndahet-nga-bas...

Del Piero ndahet nga bashkëshortja pas 19 vitesh martesë

Legjenda e Juventusit Alessandro Del Piero dhe gruaja e tij Sonia Amoruso raportohet se janë ndarë pas 19 vitesh martesë. Lajmi u publikua nga TgCom dhe revista ...
http://www.oranews.tv/article/del-piero-ndahet-nga-bashkeshortja-pas-19...

Alessandro Del Piero ndahet nga bashkëshortja pas 19 vitesh

Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero, dhe bashkëshortja e tij, Sonia Amoruso, raportohet se janë ndarë pas 19 vitesh martesë.
http://www.gazetaexpress.com/sport/alessandro-del-piero-ndahet-nga-bashke...

Pas 19 vitesh martesë, Alessandro Del Piero ndahet nga ...

Pas 19 vitesh martesë, legjenda e ekipit të juventusit Alessandro Del Piero është ndarë. nga gruaja e tij Sonia Amoruso. TgCom dhe revista Chi e kanë bërë të ...
http://lajm-shqip.com › LAJMI I FUNDIT

Alex Del Piero, pas 19 vitesh ndahet nga bashkëshortja ...

Alessandro Del Piero dhe Sonia Amoruso i kanë dhë fund martesës së tyre pas 19 vjetësh. Çifti ka tash e sa kohë që nuk shfaqen më bashkë, dhe sipas ...
https://gazetablic.com/alex-del-piero-pas-19-vitesh-ndahet-nga-bas...

Del Piero ndahet nga bashkëshortja pas 19 vitesh ...

Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero, dhe bashkëshortja e tij, Sonia Amoruso, raportohet se janë ndarë pas 19 vitesh martesë. Lajmi u publikua nga TgCom ...
http://maqedoniashqiptare.com › Sport

Del Piero ndahet nga gruaja pas 19 vitesh - lajmifundit.al

Alessandro Del Piero, ish-futbollisti i famshëm i Juventusit dhe kombëtares italiane, është ndarë nga bashkëshortja e tij pas 19 vitesh martesë. Del Piero ...
http://lajmifundit.al/2018/06/del-piero-ndahet-nga-gruaja-pas-19-vitesh

Del Piero ndahet nga bashkëshortja pas 19-vjetësh ...

Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero, dhe bashkëshortja e tij, Sonia Amoruso, raportohet se janë ndarë pas 19 vitesh martesë. Lajmi u publikua nga TgCom ...
https://www.almakos.com/del-piero-ndahet-nga-bashkeshortja-pas-19...

Futbollisti i njohur ndahet nga bashkëshortja pas 19 ...

Futbollisti legjendar Del Piero është ndarë nga bashkëshortja e tij pas 19 vitesh martesë,Alessandro Del Piero,Sonia Amoruso,Futbollisti,njohur,ndahet ...
http://shqiptarja.com/lajm/futbollisti-i-njohur-ndahet-nga-bashkeshortja...